Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Tom handlekurv

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km

Forsiden TP-Link Network TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module
SPEC: LC Connector,  TX:1550nm/ RX:1310nm,  Single-mode,  10 km (SM321A)

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km

Varenr.:
SM321A
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivelse

TP-Link Omada SM321A. SFP-transceivertype: Fiber optisk, Maksimal dataoverføringshastighet: 1250 Mbit/s, Type grensesnitt: SFP. Produktfarge: Sølv, Sertifisering: FCC, CE. Inngangsspenning: 3.3 V. Bredde: 55,4 mm, Dybde: 14,6 mm, Høyde: 12,9 mm. Antall medfølgende produkter: 1 stykker

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.
Vis mobilversjonen
© 2024 Pedab AS